Toplu SMS yollayarak insanlar, işi ile ilgili tanıtım yapabilir veya ürün hakkında reklam yapabilir.

Toplu SMS yollayarak insanlar, işi ile ilgili tanıtım yapabilir veya ürün hakkında reklam yapabilir. Çünkü toplu SMS yollayarak insanlara kolay bir şekilde ulaşıp vermek istenilen mesajı aynı anda birçok kişiye iletilmesi insanların bu alanda daha kolay ve ucuz bir yolla reklam yapabilmesine, işiyle ilgili tanıtım yazılarını gönderebilmesine olanak vermektedir. Sadece hedef kitleyi seçerek vermek istenilen mesajı kurumlara, şubelere, bayilere, insanlara hızlı ve ucuz fiyatlarla yollama imkanı sunulmaktadır.

Genellikle toplu SMS paketleri duyuru, hitaplı, uyarı, hatırlatma, uluslararası, interaktif gibi türleri bulunmaktadır. Kişinin kendi iş alanı ile ilgili toplu SMS paketlerinden birini seçerek birden fazla insana yollayabilir. Bu durumda toplu SMS fiyatları da kurumlara göre farklılık göstermektedir. Burada SMS sayısının önemi de vardır. SMS sayısı ne kadar çok olursa genel olarak kurumlar bir SMS başına düşen fiyatı aşağı çekmektedirler. Kişinin kendi inisiyatifi dahilinde ulaşmak istediği kitle ne kadar yüksek ise bir SMS başına düşen fiyatta o kadar düşmektedir. Ancak bu kurumlara göre ve internet üzerinden online satış yapan sitelere göre değişmektedir. İnternet üzerinden SMS paketi satışı yapan sitelere göre ortalama 1000 SMS paketi 10 lira ile 30 lira arasında değişmektedir. Bu fiyatlar yapılacak olan siteye göre değişim göstermektedir. Kişi kendisine en uygun paketi seçip alabilir. Paket içindeki SMS sayısı da oldukça önemlidir. Kişi, 1000 SMS paketi ile bir SMS başına ödediği fiyat ile 10000 SMS paketi ile bir SMS başına ödediği fiyat değişir. Burada toplu SMS paketi satışı yapan sitelerin, kurumların kendine özgü tarifeleri vardır. Ancak genel itibariyle bir SMS başına düşen fiyatın düşük olmasını isteyen bir kişi SMS sayısı en yüksek paketi alabilir. Bu da kişinin seçtiği hedef kitlenin geniş olması gerektiği anlamına gelir.

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz