Toplu SMS Hizmetleri

Günlük hayatta iletişim önemli bir ihtiyaçtır. Özellikle firmalar için iletişim büyük önem taşımaktadır. Şirketlerin büyümesi ve istenilen kazancı sağlayabilmesi için kendini etkili bir şekilde tanıtması gereklidir. Bunun için de, hizmet kapsamlarını tanıtmak için çeşitli tanıtım araçları kullanırlar. Teknolojinin sürekli gelişmesi, firmaların tanıtım açısından işini oldukça kolaylaştırmıştır. Şimdilerde, hemen her firmanın kullandığı öncelikli yöntem, toplu sms yöntemidir. Bu sayede hem aynı anda geniş müşteri kitlesine ulaşabilmekte, hem de kendilerini en ekonomik şekilde tanıtma fırsatına sahip olmaktadırlar. 

   Toplu sms gönderme, sadece firmalar değil bireysel kullanıcılar için de avantajlıdır. Bayramlar başta olmak üzere çeşitli özel günlerde insanlar, günün anlam ve önemine dair mesajlarla birbirlerini kutlarlar. Toplu sms, bu noktada kurtarıcı niteliğindedir. Bu sayede kullanıcılar, aynı anda istedikleri tüm kişilere kutlama mesajı göndererek hem zamandan kazanırlar hem maddi olarak kazanırlar hem de istedikleri kişinin özel gününü kutlamış olurlar. Türk Telekom ortaklığıyla kurulan İsobil, toplu sms üzerine hizmet veren güvenilir ve kurumsal bir şirkettir. Bu bağlamda hizmet veren toplu mesaj gönderme programlarına nazaran, kullanıcılara daha güvenilir ve ekonomik şekilde iletişim kurmanın kapılarını açan İsobil'in avantajlarından herkes yararlanabilir. Toplu mesaj paketleri, kişilerin ihtiyacına ve ekonomik gücüne göre değişmektedir. Herkes, kendine uygun olan paketi rahatlıkla seçebilmektedir. İsobil toplu mesaj gönderme sisteminden faydalanmak için, bazı şartlar vardır. Bunlar da, gerekli evrakları teslim etmek ve hizmet taahhütünü kabul etmektir. Gerekli evraklar, firmalara ve bireysel kullanıcılara göre farklıdır. Bireysel olarak, sadece kimlik belgesi fotokopisi ile hizmet taahhütünü imzalayarak toplu sms gönderme sisteminden faydalanılabilir. Firmalar ise, kimlik belgesi fotokopisi, vergi levhası fotokopisi ve imza beyannamesi ile toplu sms başvurusu yapabilirler. 

   İsobil, ekonomik paketler ve güvenilir hizmetiyle, son dönemlerde toplu sms için en çok tercih edilen şirkettir. Kişilere, listesindeki kişileri gruplayarak farklı içeriklerde özel mesajlar göndermelerini sağlar. Firmalar için, telefon numarası bilinmeyen müşterilere, T.C. kimlik numarası ile eşleştirme doğrultusunda mesaj gönderme imkanı sağlar. İsobil, hem bireysel hem de kurumsal olarak, herkesin kolay bir şekilde faydalanabileceği bir sistemdir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz