Başlıklı SMS gönderme

 Başlıklı SMS gönderme, kişilerin haberleşmesinde büyük kolaylık sağlayan bir sistemdir. Paket halinde satın alınan toplu mesajlar ile kullanıcılar, istedikleri an istedikleri hedef kitlesi ile haberleşebilirler. Toplu haberleşme, herkes için bir avantajdır. Gerek firmalar, gerek bireysel kullanıcılar gerekse web sitesi sahipleri, toplu mesaj paketlerinden istediğini satın alabilir, taahhüt süresi boyunca kullanabilir. Taahhüt süresi gibi resmi bir uygulama sadece, profesyonel ve yasal hizmet veren bir şirket tarafından kullanıcılara sunulmaktadır. İsobil, tüm teknolojik donanımlara sahip, kendi yazılımını kendi geliştiren ve kullanıcılara her daim kaliteli hizmet sunan resmi bir şirkettir. 

   İsobil, geniş kapsamlı hizmetiyle, toplu mesaj üzerine tüm talepleri karşılayacak yapıdadır. Gönderenin, gönderici adı anlamına gelen başlıklı mesaj ile, iki taraf daha güvenilir şekilde haberleşebilmektedir. Özellikle kurum ve firmalar, alıcıların, nereden ve kimden geldiği belli olmayan mesajlara itibar etmemesinden dolayı, başlıklı mesaj göndermeyi tercih etmektedir. Gönderilen mesajın profesyonel bir şekilde alıcıya ulaşması ve alıcı tarafından dikkate alınması için gönderici adı oldukça önemlidir. İsobil, güvenilir hizmet vermesinin haricinde, başlıklı mesaj paketleriyle de, alıcılara verdiği hizmetin kalitesini arttırmaktadır. Hemen herkes, neredeyse her gün birçok firmadan mesaj almaktadır. Kampanya, hizmet kapsamı ve borç hatırlatmaya yönelik olarak gönderilen bu mesajlar haricinde, belediye, emniyet ve çeşitli kamu kuruluşları da, vatandaşları bazı konularda bilgilendirmek ve uyarmak için toplu mesaj göndermektedir. Bu mesajlar, aynı anda, aynı mesajı hedeflenen bir kullanıcı kitlesine ulaştırmak için paket halinde alınan mesajlardır. Göndereni belirli olarak başlıklı şekilde gelen mesajlar, kullanıcıların istenilen konuda aynı anda bilgilendirilmesini sağlamaktadır. Online olarak, birçok toplu mesaj gönderme programı vardır ancak, bunların hepsinden başlıklı mesaj göndermek hem mümkün hem güvenli değildir. Oysa İsobil, hem güvenilir hem de başlıklı sms gönderme dahil her türlü mesajı gönderebileceğiniz profesyonel bir şirkettir.

    İsobil, Türk Telekom ile işbirliği içinde hizmet vermektedir. Başlıklı sms gönderme, başlıklı toplu mesaj gönderme, akıllı harita, toplu data, telefon modeli öğrenme ve sim kart değişikliğinin sorgulanması gibi tüm işlemler, İsobil hizmet kapsamındadır ve ekonomik bir ücret karşılığında satın alınabilir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz