Toplu Mesaj Gönderme

Teknolojik gelişmeler, her alanda olduğu gibi iletişim alanında da büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çeşitli kullanım özelliklerine ve teknolojik donanımlara sahip iletişim sistemleriyle vatandaşlar, daha kolay ve ekonomik şekilde haberleşebilmektedir. İletişimde gelinen son nokta, isobil tolu mesaj gönderme sistemidir. Türk Telekom ile işbirliği içerisinde çalışan İsobil, yazılımlarını kendi hazırlayarak kullanıcılara avantajlı haberleşme paketleri sunmaktadır.

     İsobil toplu mesaj gönderme sisteminden, bireysel veya kurumsal olmak üzere herkes faydalanabilir. Ayrıca, dernek ile çeşitli sivil toplum kuruluşları ve web siteleri için de, toplu mesaj gönderme avantajı kullanılabilir. Firmalar veya dernek ile kuruluşlar, vergi levhası fotokopisi, imza beyannamesi fotokopisi, şirket veya dernek yetkilisinin kimlik belgesi fotokopisi ile başvurusunu gerçekleştirerek, istediği mesaj paketini seçebilir. Bireysel kullanıcılar, sadece kimlik fotokopisi ile İsobil başvurusu yapabilir. İstenilen evraklar hazırlandıktan sonra ve hizmet sözleşmesi okunup imzalandıktan sonra şirket hesabına mail olarak gönderilir. Bir gün içerisinde hesap açılır ve kullanılmaya başlanır. Ön ödemeli şekilde alınan toplu mesajlar, hesap açıldıktan sonra bir yıl kullanılabilir. Faturalı hesaplar ise, toplu mesaj sistemini, telefon tarifelerindeki gibi kullanılır. Yani, bir ay boyunca smsler, tarifede denk gelen aralığa göre ücretlendirilir. Şirketler, baştan bir sene boyunca göndereceği sms sayısını firmaya bildirerek paketini kullanmaya başlar. Eğer 12 aylık sms miktarı aşılırsa, sms nin birim fiyatından ücretlendirme yapılır. İsobil, kullanıcılara verdiği hizmet kalitesini arttırmak için her türlü teknolojik imkanı kullanarak, olabilecek en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Aynı mesajı, online olarak tek seferde birçok kişiye gönderme imkanı veren toplu mesaj sistemi, hem zaman tasarrufu hem de ekonomik kazanç sağlamaktadır. Bazı önemli bilgilerin, istenilen kişilere çok hızlı bir şekilde ulaştırılması için büyük kolay olan toplu mesaj gönderme, İsobil ile daha avantajlı hale gelmektedir. 

    Toplu mesaj sistemini, daha çok firmalar kullanmaktadır. Özellikle mağazalar, zaman zaman düzenledikleri indirim kampanyalarını, toplu mesaj sistemiyle müşterilere duyurmaktadır. Toplu sms hizmeti, vatandaşların yanından ayırmadığı cep telefonlarıyla kısa sürede ve etkili şekilde iletişim kurmak için geliştirilmiş bir sistemdir. Kendi teknolojik imkanları ve yazılımları ile tüm yeniliklere sahip olan İsobil, toplu mesajın avantajlarından faydalanmaları için abonelerini beklemektedir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME hizmetleri için TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz