Toplu Mesajı En Çok Tercih Edenler

 Toplu mesaj, günümüzde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İster bireysel olsun ister kurumsal olsun tüm kişi ve firmalar, toplu mesaj sistemini kullanmaktadır. Çünkü toplu mesajın, kullanıcılar için çeşitli yönlerden avantajları vardır.


  Toplu Mesaj Sistemini Kimler Daha Çok Tercih Ediyor?


  Toplu mesaj sistemini en çok tercih edenler diyecek olursak, farklı amaçlara yönelik olarak kullanılabilen bir sistem olduğundan çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Bireysel olarak, daha çok özel gün kutlamaları için kullanılmaktadır. Kişiler, telefon listesindeki herkese ayrı ayrı kutlama mesajı göndermektense, hepsine aynı anda aynı mesajı göndermeyi tercih etmektedir. Çünkü, bu daha az zamanlarını almaktadır. Birkaç saniye kadar süren bir işlem olduğundan, gönderici ve alıcıları haberleşme yönünden tatmin etmektedir. 


  Toplu mesaj, özel gün ve kutlamalar için bireysel olarak kullanılabilen avantajlı bir haberleşme yöntemi olsa da, daha çok kurumsal firmalar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü firmalar, tüm duyurularını, müşterilerine bu hizmet sayesinde çok kısa bir sürede ulaştırabilirler. Kampanya bilgilendirmeleri, indirim fırsatları ve daha çeşitli avantajlı hizmetlerde kullanıcıları haberdar etmenin en etkili şekli toplu sms sistemidir. Ayrıca, borcu olan kişilere, hedef kitlesi belirlenerek, aynı anda borç hatırlatma mesajı da gönderilebilir. 


  Kurumsal firmalar ayrıca, T.C kimlik no ile mesaj gönderme özelliği sayesinde, telefon numaraları sistemde kayıtlı olmayan kullanıcılara T.C kimlik numarası üzerinden ulaşabilirler. Bu hizmet, borcu olanlara ulaşabilmek için en etkili hizmettir. Onun da haricinde, sim kart değişikliği sorgulama sistemi, şüpheli işlemler gerçekleştiren kullanıcıların, sim kart değişikliği yapıp yapmadıklarını sorgulamak adına oldukça avantajlı bir sistemdir.


  Görüldüğü üzere toplu mesaj, kurumsal açıdan birçok faydası bulunduğu için, firmalar tarafından en çok tercih edilen haberleşme sistemidir. Kurumsal kullanım kadar olmasa da, bireysel kullanıcılar da zaman zaman bu hizmetten avantajlı şekilde faydalanmaktadır. 

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz