Toplu Mesaj Yasal ve Kurumsal Bir Hizmet midir

Bilindiği üzere, günümüzde teknoloji, önlenemez şekilde gelişmekte ve her gün hayatımıza farklı bir yenilik katmaktadır. Mesajlaşma, teknolojinin haberleşme amaçlı olarak en faydalı ve en sık kullanılan yöntemlerinden birisidir. Son zamanlarda ise, toplu mesaj uygulaması, gerek kurumsal gerekse bireysel kullanıma yönelik olarak en çok tercih edilen haberleşme yöntemlerinden birisi olma özelliğine sahiptir. 


  Hepimiz, hemen hemen her gün, farklı bir mağaza, firma veya kamu kurumlarından mesaj almaktayız. Mağazalar indirim kampanyalarından haberdar etmek için, firmalar hizmet kapsamı ve ekonomi politikasını kullanıcılara yansıtmak için, kamu kurumları ise, halkı ilgilendiren konuları, bölgede ikamet eden vatandaşlara aynı anda ulaştırmak için toplu mesaj yöntemini kullanırlar. Hatta, çoğu zaman, emniyet ve jandarma gibi güvenlik güçleri, vatandaşları bazı dolandırıcılar hakkında uyarmak için, herkese aynı anda toplu mesaj gönderirler. Toplu mesaj, genel veya belirlenen kullanıcı kitlesine aynı anda ulaşmayı sağladığından, hem gönderici hem de alıcılar için avantajlıdır. Toplu mesajın avantajlarını duyanlar, toplu mesaj yasal mı? diye merak etmektedir. Toplu sms üzerine hizmet veren firmaların yasal standartlar dışında hizmet verenleri de mevcuttur. Bunun için, toplu sms paketi için tercih edilecek firmaya dikkat edilmelidir. İsobil, toplu sms üzerine yasal ve kurumsal bir hizmet vermektedir. 


   2006 yılından bu yana haberleşme ve toplu mesajlaşma üzerine yasal sertifikalara sahip olarak hizmet veren İsobil, teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde kullanarak, hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Kurumsal firmaların, duyuru niteliğindeki mesajlarını ulaştırabilecekleri hedef kitlesine daha çabuk ulaşmalarını sağladığı gibi, bireysel kullanıcıların da, çeşitli özel günlerde geniş arkadaş çevresine aynı anda mesaj göndermesine aracı olmaktadır. Toplu mesaj hizmeti haricinde, telefon modeli sorgulama, akıllı data ve akıllı harita hizmetleri, İsobil hizmet kapsamındadır.

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz