Kurumsal SMS Fiyatları

Toplu SMS, aynı zaman diliminde binlerce insana tek bir hamle ile SMS yollayabilir, kişinin kendi firma ismini bir başlık çerçevesinde gönderebilir. Bu durumda kişi toplu SMS paketlerinden kendine uygun olanı seçebilmesi için hedef kitlesini belirlemeli ona göre SMS paketi almalıdır. Ancak toplu SMS paketleri kurumlara göre fiyatları değişmekte ve kendi alanlarında uygun indirim ve kampanya yapmaktadırlar.


KURUMSAL SMS FİYATLARI


Vodafone


Vodafone genelde taahhütlü ve taahhütsüz olarak seçenekler ile toplu SMS satışı yapmaktadır. Taahhütleri 1 ay ile 12 aydır. 1 aylık taahhütlü 1000 SMS paketi birim SMS fiyatı (TL) 9.5 Kr. İken 12 aylık taahhütlü 5000 SMS paketi birim SMS fiyatı (TL) 9.0 Kr. İle başlamaktadır. Bu fiyatlar SMS sayısı arttıkça birim SMS fiyatı düşmektedir. Taahhütsüz 1000 SMS paketi birim SMS fiyatı (TL) ise 10.5 Kr. Olarak satmaktadır.


Turkcell


Turkcell’de taahhütlü ve taahhütsüz olarak seçenekler vermektedir. Taahhütsüz olarak birim SMS fiyatı 0.45 Tl olarak fiyatlandırma yapmıştır. 12 ay taahhütlü SMS paketi birim SMS fiyatı ise 0.40 TL olarak belirlenmiştir. 12 ay Taahhütlüde 10000-500000 arası birim SMS fiyatı aynıdır.


Türk Telekom


Türk Telekom ise taahhütsüz olarak en düşük SMS paketine birim SMS fiyatı 0.11 TL olarak belirlenmiştir. Bu da 0-750 SMS paketi birim SMS fiyatıdır. 12 ay taahhütlü SMS paketleri ise en düşük SMS paketine birim SMS fiyatı 0.06 TL olarak belirlenmiştir. Bu da 5000-10000 arası SMS paketidir. Aylık taahhütlü olarakta 1000-5000 arası SMS paketi birim SMS fiyatı 0.07 civarındadır. Aynı zamanda 24 aylık taahhütlü SMS paketleri içinde en düşük pakete göre birim SMS fiyatı 0.05 TL olarak belirlenmiştir. Bu da 10000-25000 SMS paketi arası uygulanan bir fiyattır.


Sonuç olarak kurumlar arası belirlenen toplu SMS paketleri daha genel itibariyle SMS sayısının artması durumunda uygun fiyatlı olmaktadır. Kişi burada kendisi için belirlemesi gereken en önemli nokta hedef kitlesi ve zamandır. Kullanmak istediği zamanı, süreyi kişi kendi işi ile ilgili süreç belirleyebilir.

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz