Toplu SMS Şirketleri

Toplu mesaj, son dönemlerin popüler bir uygulamasıdır ve özellikle kurumlar tarafından yoğun şekilde kullanılmaktadır. Toplu SMS Şirketleri tarafından geliştirilen bu sistem, Mağazalar, okullar, hastaneler ve üretim amaçlı faaliyet gösteren şirketler, hitap ettikleri kesime bildirmesi gerekenleri, toplu mesajla ulaştırmaktadır. Bireysel kullanıcılar da, bayram, kandil ve yeni yıl gibi özel günlerde, sevdiklerine kutlama mesajı göndermek için toplu mesaj gönderme sistemini kullanmaktadır. Bir duyuru niteliği taşıyan özel mesaj, kullanıcıların hızlı, kolay ve ekonomik olarak haberleşebilmeleri için özel olarak geliştirilmiştir. Toplu mesaj gönderme, İsobil ile daha hızlı ve güvenilirdir. Teknolojinin gelişmesi birçok yönden avantajlı olsa da, bazı durumlarda güven açığı ortaya çıkmaktadır. Özellikle toplu mesaj gönderiminde alıcılar, mesajın güvenilir olup olmadığı açısından şüpheye düşmektedir. Türk Telekom ile ortak kurulan İsobil, vatandaşların güvenli bir şekilde haberleşebilmelerini sağlamaktadır. 

Toplu sms şirketleri bu tip sistemleri geliştirdikten sonra müşteri taleplerine göre yazılım geliştirmektedir. Önemli bir bilginin, ilgili kesime ulaştırılmasını sağlamak adına, bireysel veya kurumsal kullanıma yönelik olarak çeşitli paketler yaratmaktadır. Toplu mesaj paketlerinin fiyatları, mesaj adetine ve taahhüt süresine göre belirlenmektedir. Kişiler ve şirketler, ihtiyaçlarına yönelik olarak bir yıl boyunca kullanacağı sms adetini İsobil'e bildirir. Gerekli evrakları da hazırlayarak mail olarak gönderir. Hizmet sözleşmesi imzalandığı andan itibaren kullanıcı, paketi dahilindeki smsleri kullanmaya başlayabilir. Sözleşmede belirtilen mesaj adeti aşılırsa, smslerin birim fiyatı üzerinden şirket tarafından ücretlendirme yapılır. Toplu mesaj, bireysel kullanıcılar için büyük bir avantaj olduğu gibi, kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirketler için de, kısa sürede kendini tanıtmak ve büyük bir firma haline gelmek için gerekli bir sistemdir. Firmalar, kampanyaları, hizmet kapsamı ve fiyatları ile ilgili bilgileri, toplu mesaj sistemi ile kısa sürede geniş müşteri kitlesine ulaştırabilmektedir. Günümüzde, cep telefonları insanların ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Cep telefonlarının kullanımının bu kadar yaygın olması, iletişim için her geçen gün daha farklı teknolojik sitemlerin geliştirilmesini sağlamaktadır. Toplu mesaj, bu yeniliklerden birisidir. 

   İsobil, herkesin rahat bir şekilde haberleşebilmesi ve iletişim sisteminin düzenli şekilde gerçekleştirilebilmesi için kendi yazılımıyla geliştirdiği toplu mesaj sistemini vatandaşların kullanımına sunmuştur. İsobil toplu mesajlaşmadan, gerekli evrakları hazırlayan ve hizmet sözleşmesini imzalayan herkes faydalanabilir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME hizmetleri için TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz