Toplu Mesaj Atma

   İletişim kurmak herkes için bir gerekliliktir ancak, bazı durumlarda hızlı bir şekilde haberleşmek gerekebilir. Bu daha çok, firmalarla ilgili bir durumdur. Şirketlerde, herhangi bir acil durumda, tüm çalışanların aynı anda bilgilendirilmesi gerekebilir. Ya da firmalar, faaliyet alanını genişleterek kurumsallaşmaya, daha fazla müşteri kitlesine hitap ederek daha fazla kazanç sağlamaya ihtiyaç duyabilir. Bu durum, toplu mesaj atma hizmetine duyulan ihtiyacı arttırmaktadır. Piyasada, firmaların ihtiyaçlarına çözüm olacak birçok toplu mesaj programı bulunsa da, bir noktada bu programlar yetersiz kalmaktadır. Ayrıca, güven açısından da gereken yapıya sahip olmayan programlar, kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemektedir. 

   İsobil, toplu mesajlaşma konusunda, firmaların taleplerini fazlasıyla karşılayacak kapasiteye sahiptir. Her türlü hizmetini yasal prosedürlere uygun olarak veren İsobil, hizmet talebi doğrultusunda öncelikle müşterileriyle hizmet sözleşmesi imzalamaktadır. Bu nedenle, müşterilerinden bazı belgeler istemekte, belirli bir süre bu hizmeti alacağına dair sözleşme yapmaktadır. Buna bağlı olarak firmalar, 12 ay süresince, göndereceği sms sayısını İsobil'e bildirir ve sözleşme ona göre hazırlanır. Eğer, bir yıllık sürede sözleşmede belirtilen mesaj sayısı aşılırsa, her mesaj, birim fiyatı üzerinden ücretlendirilir. Bu da zaten sözleşmede belirtildiği için, iki taraf için de karşılıklı güven söz konusudur. İsobil toplu mesajpaketlerinin içerikleri, her ihtiyaç düşünülerek hazırlandığından değişkendir. Ön ödemeli şekilde alınan toplu mesajlar, bir sene boyunca kullanılır. Faturalı hesaplar da bu hizmetten faydalanabilir. Ayın başı ve sonu arasında, mesajlar, tarife denk gelen aralığa göre ücretlendirilir. Toplu mesaj atma, kısa sürede geniş insan topluluğuna ulaşmayı sağladığından avantajlıdır. Daha çok firmalar için avantajlı olan bu sistem, bazı durumlarda bireysel kullanıcılar için de oldukça avantajlıdır. Örneğin; çeşitli özel günlerde, aynı anda istenilen kişiye aynı mesajı yollama imkanı sağlar. Ayrıca kişilere, listesinde bulunanları gruplara ayırarak, değişik içeriklerde mesajla istediği kadar kişiye hitap etme ayrıcalığı verir. 

  Toplu mesajın avantajlarını sonuna kadar kullanmak, ekonomik fiyatlarla güvenilir ve hızlı şekilde haberleşmek istiyorsanız, İsobil'in ayrıcalıklarından faydalanmanızı öneririz. İsobil, teknolojinin yakından takipçisi olan yapısıyla, hizmet alanındaki tüm yeniliklere göre kendini güncellemekte, müşterilerine aradığı kalitede bir hizmet sunmaktadır. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz