Kurumsal Toplu Sms in Kolaylıkları

 Toplu mesaj, bireysel amaçlı olarak kullanılabiliyor olsa da, daha çok kurumsal açıdan faydalıdır. Kurumsal firmalar için toplu mesaj, aynı anda, tüm hedef kitlesine aynı mesajı gönderebilme gibi bir kolaylık sağlamaktadır. Önemli bilgileri veya kampanya haberlerini kullanıcılara çok hızlı bir şekilde ulaştırmayı sağladığından, toplu sms sistemini, günümüzde hemen her firma kullanmaktadır. 


  Kurumsal Toplu Mesajın Kullanıcılar İçin Avantajları


  Kurumsal toplu mesajın kolaylıkları deyince akla ilk olarak, mağazaların kampanya haberlerini duyurmak için gönderdiği toplu mesajlar gelmektedir. Tabi ki en önemli kolaylığı budur ama onun haricinde kolaylıkları da vardır. Sürekli geliştirilen sistemin T.C kimlik no ile sms imkanı, sisteme numarası kayıtlı olmayan kullanıcılar, kimlik numarası ile ulaşarak mesaj göndermeyi sağlar. Bu sistem, firmaların, müşterilerine borç hatırlatmak için oldukça işlerine yaramaktadır. Ayrıca, kamu kurumları, bölgedeki tüm vatandaşları ilgilendiren duyuruları, yine toplu sms sitemiyle yaparlar. Aynı zamanda, akıllı harita sistemini kullanarak, hedef kitlesinin yoğunlukta olduğu bölgeye en hızlı şekilde mesajlarını ulaştırabilirler. Kurumsal firmalar için toplu sms, her yönden avantajlı bir sistemdir. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak sistemin sürekli genişletilmesi de, sağladığı avantajları ikiye katlamaktadır. Gelişmiş ve sağlam altyapı, kullanıcılar için avantajlı ek özellikler ve kurumsal hizmet, firmaların toplu sms yöntemini kullanmalarının temel sebepleridir. Kurumsal toplu mesajın kolaylıklarından birisi de, bankalar için sunulan hizmetidir. Bu hizmet kapsamında, sim kart değişiklikleri sorgulanabilmekte, şüpheli işlemler gerçekleştiren kullanıcılar hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. 


   Son günlerin popüler mesajlaşma sistemi toplu sms, kurumsal olduğu kadar bireysel kullanıma yönelik olarak da avantaj sağlamaktadır. Bireysel kullanıcılar, çeşitli bilgilendirme ve kutlamalar için, listesindeki tüm kullanıcılara ve kendisinin belirleyeceği hedef kitlesine, çok kısa bir sürede istedikleri mesajı aynı anda gönderebilirler. 

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz