Toplu SMS Hesap Taşıma Kampanyası

Toplu SMS Hesabını İSOBİL’e taşı, inanılmaz fiyatlarla HEDİYE SMS kazan!


SMS Hesabınızı taşıyarak İSOBİL ön ödemeli SMS Paketlerinden birini seçin, HEDİYE SMS'leriniz alında hesabınıza yüklensin!
Üstelik paket sınırı da yok! Hesabınızı taşıyarak paketinizi alın, 12 ay boyunca sms göndermeye başlayın.

SMS ADET İNDİRİMLİ
PAKET ÜCRETİ
HEDİYE SMS
10.000 99 TL +1000 SMS
25.000 245 TL +2500 SMS
50.000 485 TL +5000 SMS
100.000 950 TL +10.000 SMS
250.000 2.325 TL +25.000 SMS
500.000 4.500 TL +50.000 SMS
1.000.000 8.700 TL +100.000 SMS
TOPLU SMS SÖZLEŞMESİ İNDİRİN

Ön Ödemeli olarak satın alınan toplu kısa mesajlar, satın alındığı tarihten başlayarak 12 ay boyunca kullanılabilinir.


Hesabınızı 1 günde açıyoruz

Gerekli evrakları ve hizmet sözleşmesini (her sayfası imzalı ve kaşeli olarak)
isobil@isobil.com.tr adresine mail yolu ile gönderilmesinin ardından hesabınızı 24 saat içinde açıyoruz.
e-mail yoluyla ulaştırdığınız belgeleri en geç 7 gün içerisinde adresimize göndermeniz gerekmektedir.
İSOBİL Bilgisayar ve İnternet Hiz.Tic.Ltd.Şti.
42 MASLAK A KULE K:11 D:12
Ahi Evran Cad. No:6 34398 Maslak - Sarıyer / İstanbul

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Toplu SMS için Gerekli Olan Evraklar

Kurumsal firmalar için:
Vergi levhasının fotokopisi,
Yetkili kişinin kimlik belgesi fotokopisi,
İmza sirküleri veya imza beyannamesi fotokopisi

Dernekler ve diğer Sivil Toplum Kuruluşları için:
Yetkili kişinin kimlik belgesi fotokopisi,
Karar defterinden başkanı gösteren sayfanın fotokopisi

Web sitesi adı ile Başlıklı SMS göndermek için:
Kimlik belgesi fotokopisi,
Alan adı kayıtlarının (whois bilgisi) ekran görüntüsü

Bireysel kullanıcılar için:
Kimlik belgesi fotokopisi

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz