İSOBİL’den Dünyanın İlk Sosyal Medya Temalı Tiyatrosuna Sponsorluk

İSOBİL dünyanın ilk sosyal medya temalı tiyatro oyunu olan Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet’e sponsor oldu.


http://www.milatgazetesi.com/kultur-sanat/isobil-dunyanin-ilk-sosyal-medya-temali-tiyatrosuna-sponsor-oldu-h128249.html

https://www.birgun.net/haber-detay/twitter-fenomeni-romeo-ve-insta-girl-juliet-geliyor-192772.html

http://www.milliyet.com.tr/twitter-fenomeni-romeo-ile-instagram-izmir-yerelhaber-2428136/

http://www.iha.com.tr/izmir-haberleri/twitter-fenomeni-romeo-ile-instagram-fenomeni-julietin-aski-sahnelenecek-izmir-1863454/

https://www.haberler.com/usmed-ten-sosyal-medya-temali-tiyatro-oyunu-10279298-haberi/

https://www.pusulahaber.com.tr/usmedten-sosyal-medya-temali-tiyatro-oyunu-732407h.htm

http://www.star.com.tr/yerel-haberler/usmedten-sosyal-medya-temali-tiyatro-oyunu-172862/

https://www.egehaber.com/kultur-sanat/twitter-fenomeni-romeo-ile-instagram-fenomeni-julietin-aski-sahnelenecek-h200925.html

https://konhaber.com/haber-usmed_ten_sosyal_medya_temali_tiyatro_oyunu-778315.html

http://yurthaber.mynet.com/izmir-haberleri/twitter-fenomeni-romeo-ile-instagram-fenomeni-julietin-aski-sahnelenecek-3795447

http://www.memleket.com.tr/usmedten-sosyal-medya-temali-tiyatro-oyunu-1268011h.htm

https://www.istiklal.com.tr/haber/romeo-twitter-fenomeni-juliet-instagirl-oldu/346975

http://www.sunhaber.com/haber/Romeo-ile-Juliet-in-aski-sahnelenecek/189429

https://haberazzi.com/haber/dunyanin-ilk-sosyal-medya-temali-oyunu-perdelerini-araliyor

http://www.sonhaberler.com/kultur-sanat/twitter-fenomeni-romeo-ile-instagram-fenomeni-julietin-aski-sahnelenecek-h519623.html

http://www.karar.com/izmir/twitter-fenomeni-romeo-ile-instagram-fenomeni-julietin-aski-sahnelenecek-671612

http://www.istanbulhaber.com.tr/twitter-fenomeni-romeo-ile-instagram-fenomeni-julietin-aski-sahnelenecek-haber-810961.htm

Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED’in destekleriyle Twitter Fenomeni Romeo ve İnsta Girl Juliet Aralık’ta sahnelenmeye başlanacak. Erdi Öget’in kaleme aldığı tiyatro oyununun yönetmenliğini Halil İbrahim Kaplan üstlenirken, oyunda Tolga Canbeyli, Kerem Büyüktaş, Sena Karaman gibi ünlü tiyatrocular rol alıyor. 


Mehmet ALTINDAĞLI: "İşbirliğimizin başrolünde başarıya duyduğumuz tutku var.’’


"Sihirli Mikrofon Radyo Müzik Ödüllerine’’ de sponsor olduklarını belirtilen Mehmet ALTINDAĞLI, biz kuruluşumuzdan bu yana kendi alanımızda, gerek müşterilerimizden gerekse iş ortaklarımızdan aldığımız takdir ile sorumluluğumuzu hakkıyla yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. Sadece iletişim sektöründe değil, öncü olduğumuz ve içinde bulunduğumuz  bütün işlerle de kendi farkımızı ortaya koymayı hedefliyoruz diye belirtti. 


İSOBİL kimdir?  

İSOBİL sürekli gelişen ve bütün yazılımlarını kendi ekibiyle hazırlayan, yeni nesil iletişim platformu, Kurumsal SMS / TELEKOM firmasıdır. Daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyatlarla sunabilmek için gerekli her türlü yatırımı yaparak kendi Toplu SMS altyapısını oluşturup T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri konusunda işletmeci (Operatör) lisansı alarak STH Kapsamında Yazılı Kısa Mesaj gönderim hizmetleri konusunda izinli, Türkiye’de hizmet veren operatörlerin sms atım altyapılarına direkt bağlı olarak profesyonel hizmet vermektedir. Ayrıca Türk Telekom İş Ortağıdır. İSOBİL en yüksek müşteri memnuniyetini sunmayı hedef olarak belirlemiştir. 


Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz