Hakkımızda

Globalleşen dünyanın rekabet ortamında zirvede kalabilmek ancak doğru pazarlama organizasyonu ile mümkün, hedeflerini bu doğrultuda belirlemiş, geleceğe yürüyen bir marka İSOBİL

İSOBİL'in şirketinizde, telefon kadar etkin, e-posta kadar pratik yeni bir iletişim kanalı olarak kullanılabileceğini düşünmüş müydünüz?

Başarı hikayesine 2006 yılında başlayan İSOBİL, Haberleşme, Toplu sms çözümleri, mobil sms çözümleri ve yazılım alanında sektöre değer katmak, Kurumsal ve Kamusal sms çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

Sürekli kendini yenileyen, değişen dünyamızda değişen müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve en verimli şekilde servisler, hizmetler sunan, sunduğu servis ve hizmetlere hep katma değer katan ekibimiz ile 2010 yılına geldiğimizde Türkiye çapında 123 farklı kamu kurum kuruluş ve 38 milyon adet sms sayısıyla başarımızı istatistiklerle daha da güçlendirdik.

Yeni süreçlerin geliştirilmesi için ülkemizde üretilmemiş bir yazılımın geliştirilmesi ve dışa bağımlılığı azaltıcı şekilde katma değer sağlayan projeler sağlamak amacıyla Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına başladık.

Bu doğrultuda 2013 yılında T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan Sabit Telefon Hizmetleri konusunda İŞLETMECİ (Operatör) lisansı aldık, Türk Telekom ile Çözüm ortaklığı, Türkcell ve Vodafone ile  iş ortağı yaparak hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ettik.

Kamu kurumları için CRM, Web Sitesi, Siyasi partiler için SKM, Üye Sistemleri, Seçim sonuç sistemi, Belediyeler için hazırladığımız VYS - Vatandaş Veri bankası Yönetim sistemi, ÇMYS-Çağrı Merkezi yönetim sistemi, EYS-Etkinlik Yönetim Sistemi, Nokta Atışı Sosyal Medya Reklamcılığı gibi Türkçe ara yüze sahip, kullanımı kolay yazılımlar geliştirdik.

2014 yılına gelindiğinde iş ağımızı daha da genişleterek Türkiye genelinde 847 farklı kamu kurum kuruluş ile iş anlaşmaları yaparak 545 milyon adet sms sayısı ile sms sektörünün öncü ismi olmayı başardık. Aynı yıl içerisinde Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhurbaşkanlığı Seçim sonuç sistemini geliştirdik.

Türkiye'nin dört bir yanında bayilerimizle birlikte, İhh İnsani Yardım Vakfı, Ensar Vakfı, Hayrat Vakfı, 15 Temmuz Derneği, Mavi Marmara Özgürlük Ve Dayanışma Derneği, Tügva, Fatih Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi, Pendik Belediyesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi gibi Türkiye’nin en büyük dernek ve kurumları ile çalışmaya başladık.

Özellikle gerekli durumlarda nokta atışı smsler göndererek daha hızlı müdahalede bulunarak etkileşimi zirveye taşıdık.

Tarihler 2017 yılını gösterdiğinde Türkiye'nin her şehrinden 2590 farklı kamu kurum ve kuruluşla iş anlaşmaları yaparak 1 milyar 63 milyon gibi ulaşılması güç bir sms rekoru kırdık.

Sadece hizmet vermeyi değil, bu hizmeti en iyi veren, en yüksek müşteri memnuniyetini sunan firma olmayı, kendimize hedef olarak koymuş bulunuyoruz.

Hayal gücünü etkili kullanmak ufku genişletmenin, sınırları aşmanın en iyi yoludur. İşte bu yüzden hizmet profilimiz ile sektöre kalite ve güven sunarken gerçekleştirdiğimiz yenilikçi projelerle ve yazılımlarla başarımızı uluslararası boyutlara taşıma niyetindeyiz.

Bir sözümüz vardı ‘’İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır.’’

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil.

İSOBİL daha mutlu çalışmanızı sağlıyor ve daha çok kazandırıyor. 


Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz