Toplu Mesaj Gönderme Programı

Haberleşme, insanlar için her daim önemli bir ihtiyaçtır. Günümüzde ise, teknolojik gelişme ve yeniliklere bağlı olarak iletişim kurmak, eskilere nazaran daha kolaydır. Herkesin elinden düşmeyen akıllı telefonlar, internet kullanımın da yaygınlaşmasıyla, her açıdan önemli bir iletişim kaynağı olmuştur. Bunun en büyük göstergesi ise, giderek yaygınlaşan toplu sms gönderme sistemidir. Bir süredir, sanal alemde birbirinden farklı içerikte hizmet veren çeşitli toplu sms gönderme programları bulunmaktadır. Bu programlar, hizmet kapsamı nedeniyle kullanıcılar için bazen yetersiz kalmaktadır. İsobil, kullanıcıların ihtiyaçları ve online güvenlik açığı düşünülerek tasarlanmış bir toplu sms gönderme şirketidir. İsobil'de, değişik içerikte birçok paket vardır. Her ihtiyaca yönelik olarak paket tercihi yapılabilir. 

   İsobil, insanların daha rahat ve kaliteli şekilde haberleşebilmeleri için, tüm alt yapıya sahip bir şirkettir. Üstelik, geniş hizmet kapsamı ve güvenilir yapısına rağmen, fiyatları da oldukça ekonomiktir. Mesajlaşma üzerine tüm teknolojik imkanları kullanarak, Türk Telekom'la ortaklık kuran İsobil, çeşitli resmi kurumlara hizmet sağlamaktadır. Kullanıcılara hizmet vermekten çok, daha tatmin edici ve kaliteli bir hizmet sunan İsobil'den hizmet talebinde bulunacaklar, öncelikle birkaç prosedürü yerine getirmelidir. Resmi hizmet vermesinden dolayı İsobil, müşterilerinden bazı evraklar talep etmektedir. Evraklar, kullanıcının bireysel amaçlı mı yoksa kurumsal amaçlı mı hizmet talebinde bulunduğuna göre değişmektedir. Kişisel kullanım amacına yönelik olarak sadece kimlik fotokopisi, İsobil toplu mesaj programı satın almak için yeterlidir. Firmalar içinse durum biraz daha farklıdır. Hizmet talebinde bulunan şirket yetkilisinin kimlik belgesi fotokopisi haricinde imza beyannamesi ve vergi levhası fotokopisi gibi belgelerle, İsobil'den hizmet talebinde bulunulabilir. İsobil, ülkemizde hizmet veren tüm GSM operatörlerinin sms altyapılarına doğrudan bağlıdır. 

   İsobil, sadece toplu mesaj gönderimi için değil daha farklı hizmetler için de kullanılabilmektedir. T.C. kimlik no ile telefon numarası eşleştirilebilir, sim kart değişiklikleri sorgulanabilir. Ayrıca, web sayfası olanlar, müşterileri sayfasını ziyaret ederken onların telefon modelini öğrenip ona göre sayfa tasarlayarak mobil uygulama yükletebilir. Tıklanma sayısı açısından bir avantajdır. Kısaca İsobil, toplu mesaj ve haricinde birçok işlem için tercih edilebilecek kurumsal bir şirkettir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz