Toplu SMS Paketleri

Toplu sms gönderme uygulaması, son zamanlarda yoğun olarak kullanılan popüler bir uygulamadır. Daha çok firmaların işine yarayan toplu mesaj uygulaması, ihtiyaç halinde tüm vatandaşların kullanımına yönelik olarak geliştirilmiştir. Toplu smsnin içeriği çok geniştir ve farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak değişik paketleri vardır. Talebin çok olması ve ihtiyacın artmasına yönelik olarak, özel olarak geliştirilmiş birçok toplu mesaj gönderme programı vardır. Bu durumda ise, güven olgusu daha da ön plana çıkmaktadır. Toplu sms paketleri mesaj göndermek için güvenilir bir program arayanlara önerimiz, Türk Telekom işbirliği ile hizmet veren İsobil'dir. İsobil, kendi yazılımlarını kendi hazırlayan ve müşterilerine toplu mesajlaşma üzerine birçok değişik hizmet sunan kurumsal bir şirkettir.

   İsobil toplu mesajlaşma sistemini, farklı amaçlara yönelik olarak herkes kullanabilir. Toplu sms hizmeti ile, isteyen herkes, aynı anda istediği kadar kişiye mesaj gönderebilir. T.C. kimlik no ile toplu mesaj gönderme sistemi ise, firmalar düşünülerek tasarlanmıştır. Bazı firmalar, kampanyalarını iletmek veya ödenmemiş borcu olan müşterilerine borçlarını hatırlatmak için mesaj göndermek ister ancak telefon numarasını bilmediği için gönderemez. T.C. kimlik numarası ile, sisteme kayıtlı telefon numaraları eşleştirilir ve doğru kişilere aynı anda hatırlatma mesajı gönderilebilir. Ayrıca, hedefli sms imkanıyla da, kullanıcının, bazı kriterlere göre belirlediği hedef kitlesine kolayca ulaşma imkanı sağlanır. Toplu sms göndermede bir ayrıcalık olan interaktif mesaj gönderme de, İsobil tarafından kullanıcılara sunulmuş önemli bir ayrıcalıktır. Kullanıcı tarafından hedef kitlesine gönderilen mesajlar, alıcılara ulaştıktan sonra, geri dönüş için belirli bir süre özel numaralara yönlendirilirler. Bu sayede alıcılar, belirlenen süre içerisinde mesaj gönderen kişiye ulaşabilirler. 

   Avantajlı ve değişik içeriklere sahip toplu sms paketleri ile İsobil, müşterilerine toplu mesaj göndermekten daha fazlasını sunmaktadır. Paketlerin içeriğinin, çeşitli ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanması, sistemi daha fazla kullanışlı hale getirmektedir. İsobil'in bir diğer avantajı ise, T.C. kimlik no ile GSM numarası sorgulama imkanı tanımasıdır. Bazı nedenlerle müşterilerine ulaşamayan firmalar, kimlik numarası ile müşterilerinin telefon numarasını sorgulayabilir ve ihtiyaç halinde iletişime geçebilir. İsobil, teknolojik gelişmelere göre sürekli güncellenmekte, kullanıcılar için daha avantajlı hale getirilmektedir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz