Kullanım Koşulları

Web’de fatura ödeme ile ilgili kullanım koşulları

Değerli Müşterilerimiz;

 • İSOBİL faturalarınızı kredi kartınız ile İnternet üzerinden 7 gün 24 saat güvenli bir biçimde ödeyebilirsiniz.
 • Fatura ödeme işlemleriniz için herhangi bir komisyon alınmayacak olup, işlemleri kredi kartı dönem ekstrenizden takip edebilirsiniz.
 • Ödeme işlemi sırasında verilen bilgilerin güvenliğinden kart sahibi sorumludur.
 • Yapmakta olduğunuz ödeme işlemi seçtiğiniz fatura/faturalar için geçerlidir. Ödeme, devam eden aylar için otomatik ödeme niteliği taşımaz.
 • İSOBİL Hesap numaranız için otomatik ödeme talimatı (mail order) tanımlamak için “Otomatik Ödeme Talimatı Verin” başlığını tıklayınız.
 • İşbu Kullanım Koşulları'nın değişen hükümleri, bu sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen her işleminiz öncesinde Kullanım Koşulları'nı mutlaka okuyunuz.

Ödeme yaptığınız için teşekkür ederiz.Otomatik ödeme talimatı (mail order) ile ilgili kullanım koşulları

Değerli Müşterilerimiz;

 • İSOBİL faturalarınızı kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı (mail order) vererek ödeyebilirsiniz.
 • Kredi kartınız ile bu alandan yapmış olduğunuz tanımlama devam eden aylar için bir "otomatik ödeme talimatı" niteliği taşımaktadır.
 • Otomatik ödeme talimatı (mail order) verebilmek için kartınızın bu işlemi destekliyor olması gerekmektedir. Bu işlem tipine izin vermeyen kartlarla ilgili yapılacak işlemlerden kullanıcı sorumludur.
 • Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatı (mail order) kredi kartınızın son kullanım tarihi ile son bulmaktadır. Talimatınızın devam etmesini istiyorsanız online işlem merkezi üzerinden kart bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir.
 • Kredi kartı son kullanım tarihi dolan müşterilerimizin talimatları “Vade Sonu Geçmiş Kart” uyarısı alınmasını takip eden ayda sistem tarafından silinecektir.
 • Vermiş olduğunuz talimat ile faturalarınız son ödeme gününde kartınızın bakiyesi müsait olduğu takdirde tahsil edilecektir. Kartınızda yeterli limit bulunmaması ve benzeri sebeplerden son ödeme tarihinde faturanızın tahsilatı gerçekleşemeyecek olursa bu durumundan İSOBİL sorumlu olmayacaktır.
 • Talimatınız geçmiş dönem borçlarınızı kapsamamakta olup, geçmiş dönem borçlarınız varsa öncelikle bunları ödeyip talimat vermeniz gerekmektedir. Borç sorgulamayı Fatura Ödeme ekranından yapabilirsiniz.
 • Bu alandan vermiş olduğunuz talimatı iptal etmeden başka bankadan talimat vermeyiniz. Aksi halde faturalarınız mükerrer tahsil edilebilir.
 • Ekstrenizde size ait olmadığını düşündüğünüz bir işlem varsa kredi kartının ait olduğu bankaya “harcama itiraz dilekçesi” vererek işleme itiraz edip, ters ibraz sürecini başlatabilirsiniz.
 • İşbu Kullanım Koşulları'nın değişen hükümleri, bu sayfada ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanmaktadır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen her işleminiz öncesinde Kullanım Koşulları'nı mutlaka okuyunuz.

Teşekkür Ederiz 

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz