Toplu SMS Programı

Yaşadığımız dönemde, teknolojik gelişmeler sayesinde iletişimde önemli gelişmeler kaydedilmiştir. Her geçen gün, farklı bir sistem farklı kullanım özellikleriyle vatandaşlara sunulmaktadır. Toplu mesaj programı, son zamanların gözdesi olan bir iletişim programıdır. Aslında toplu sms, ne zamandır kullanılan bir sitemdir ancak, teknik gelişmeler sayesinde içeriği sürekli çeşitlenmektedir. Bu konuda hizmet alınan firma da, oldukça önem taşımaktadır. İsobil, toplu mesajlaşma hizmeti veren, ayrıca sms haricinde müşterilerine değişik imkanlar sunan bir şirkettir. Türk Telekom ile ortak çalışmaktadır.

  İsobil, değişik paket seçenekleriyle, ihtiyacı olan herkesin istekleri doğrultusunda istediği paketi seçmesine olanak tanımaktadır. Toplu sms programı olarak, bireysel ve kurumsal kullanıma yönelik şekilde, değişik paketler mevcuttur. Üyelik için kimlik fotokopisi ve bazı evrakların gerektiği toplu mesaj programı, bu açıdan kullanıcılara güvenilirlik garantisi vermektedir. İsobil, klasik toplu mesaj haricinde, farklı amaçlara yönelik olarak hizmet de vermektedir. Örneğin; firmalar, müşterilerinin telefon numarası değişikliğinde oldukça sıkıntı yaşamaktadır. Borç hatırlatma veya hesap güncelleme için müşterilerine ulaşmaya çalışan firma, müşterinin telefon numarasını değiştirmesi sonucunda kendisine ulaşamamaktadır. T.C. kimlik numarasından telefon numarası sorgulama sistemi ile İsobil, firmaların işini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Bu özellik ile firma, müşterisinin kimlik numarasıyla telefon numarasını eşleştirerek, kendisine kolayca ulaşabilir. Ayrıca, akıllı harita özelliğiyle, firmalar için ayrıcalıklı bir hizmet daha sunulmaktadır. Yani firma, bir yatırıma karar verirken, mevcut hedef kitlesinin o saatte hangi bölgede yoğunlukta olduğunu, akıllı harita sistemiyle takip edebilmektedir. Bu da, hem verimliliklerini hem de kazançlarını arttırmalarına katkı sağlayacak bir hizmettir. İsobil paket fiyatları, paketin içeriğindeki mesaj adeti ve geçerlilik süresine göre değişiklik göstermektedir. Firmalara ve bireysel kullanıcılara özel olarak, ayrı içeriklere sahip paketler sunulmaktadır. İhtiyaç ve bütçeye göre, kullanıcılar istediği paketi talep edebilir. 

   Kendi yazılımını profesyonel ekibiyle kendi hazırlayan ve teknolojik gelişmelere göre sürekli güncellenen İsobil, müşterileri için birçok yeniliği bir arada sunmaktadır. Üstelik, piyasaya göre olabilecek en uygun fiyatlarla. Gerekli şartlar dahilinde, herkesin kendine uygun paketi seçerek hizmet alabileceği İsobil, hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. 

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz