En Ucuz Toplu Sms Paketleri

Toplu sms sistemi, Değişik amaçlara yönelik olarak kullanılan etkili bir haberleşme yöntemi olduğundan, günümüzün popüler sistemlerinden birisidir. Zaman zaman herkes, avantajlarından dolayı toplu mesaj sistemini kullanmaktadır. Toplu sms sistemi, sürekli geliştirilmekte ve özelliklerine her gün bir yenisi eklenmektedir. Bunların en önemlisi de, kullanıcıların ihtiyacına ve bütçesine göre değişik sms paketleridir. Herkes, kendi ihtiyacı doğrultusunda, istediği paketi satın alarak, belirtilen sürede özgür şekilde kullanabilir. 

  En Ucuz Toplu Sms Paketleri

  Toplu sms paketleri, farklı ihtiyaçlar düşünülerek değişik içeriklerde hazırlanmaktadır. İsobil, 12 yıldır, toplu mesaj ve haberleşme üzerine verdiği kaliteli hizmetle, kullanıcılara birçok farklı paket seçeneği sunmaktadır. En ucuz sms paketleri için, firmanın toplu sms kategorileri incelenebilir. Toplu sms paketleri, 1000 sms 29 liradan başlamakta ve 1000000 sms 9.900 TL'ye kadar farklı aralıklarda değişmektedir. Yüksek fiyatlı paketleri daha çok kurumsal firmalar tercih etmektedir. Bireysel kullanıcılar, en ucuz paketleri kullanmaktadır. İsobil toplu mesaj paketleri, her açıdan ekonomiktir ve herkesin kendi ihtiyacına göre faydalanabileceği bir paket bulunmaktadır.

  İsobil yasal hizmet verdiğinden, toplu mesaj paketi alabilmek için bazı evraklarla tamamlanması gereken adımlar vardır. Bu evraklar, firmalara ve bireysel kullanıcılara göre değişiklik göstermektedir. Bireysel kullanıcılar için sadece kimlik fotokopisi yeterli olurken, kurumsal firmalar da daha farklı evraklar istenmektedir. Vergi levhasından şirket yetkilisinin kimlik fotokopisine ve imza beyannamesi fotokopisine kadar çeşitli belgeler tamamlandıktan sonra kurumsal firmalar, istediği toplu mesaj paketini satın alabilirler. 

  İsobil, kurulduğu günden beri, herkes için haberleşmede önemli katkılar sağlamıştır. Haberleşme, her dönem herkesin en önemli ihtiyaçlarından birisidir. Bazı durumlarda, çok kısa sürede geniş bir kitleye ulaşmak gerekebilir. Bu da, toplu mesaj ile sağlanabilir. Paketlerin çeşitli olması da, her ihtiyacın karşılanması adına yararlı bir hizmettir. 

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz