Sistemin Özellikleri

İSOBİL Yazılım; kayıtlarınızın web tabanlı olarak sürekli elinizin altında olması sağlar.

İSOBİL YAZILIMIN SUNDUĞU İMKANLAR

Adres Defteri Oluşturma

İSOBİL olarak temel amacımız; müşterilerinizle irtibatınızın büyük bir bölümünü en ekonomik ve hızlı iletişim araçlarından biri olan kısa mesajlar ile sağlamanız ve bu iletişimi sürekli hale getirebilmenizdir. Bunu sağlamak için müşterilerinizin GSM Numaraları ve diğer önemli bilgilerinin kayıtlarını tutabileceğiniz ve kampanyalarınızın türüne ya da özel ihtiyaçlarınıza göre kolayca düzenleyebileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuzda tekil müşteri bilgilerine kolayca erişebileceğiniz bir yapıda oluşturacağınız adres defterinizin bulunmasıdır.“İşte İSOBİL bu ihtiyaçları ve daha fazlasını karşılamak üzere hazırlanmıştır.”

Gruplar Oluşturma

Müşterilerinizi ya da hedef kitlenizi yakından tanımanın, onlara özel kampanya ve duyurularınızı iletmenizin yolu müşteri bilgilerinizi; aktif, geçişken ve planlı bir şekilde gruplamanızdan geçer. Böylece; ilgili mesajınız tek tıklamayla yüzbinler adedince de olsa sadece ilgilisine ulaşmış olur. Böylece yapmış olduğunuz duyurunun geri dönüşüm oranı yükseltilecektir.İşte İSOBİL yazılımı; yüzbinlerce müşterinizi etkin ve aktif bir şekilde düzenlemeniz için gerekli esneklikte grup yapısı oluşturabilmenize olanak sağlamak üzere hazırlanmıştır.

Özel Gün Oluşturma

Müşterileriniz için özel olan günler ve zamanlarda (örneğin: müşterinizin doğum günü, evlilik yıl dönümü ya da randevulu çalışan bir hastane de bir sonraki randevu günü ve saati) onlara ulaşmanız ve gününü kutlamanız ya da otomatik olarak bilgi vermeniz müşterinizin gözünde sizi prestijli bir konuma getirecek ve kendileriyle özel olarak ilgilendiğinizi onlara gösterebilmiş olacaksınız. İSOBİL yazılımının en önemli özelliklerinden biri olan Özel Gün Oluşturma modülü; müşterilerinizle ilgili özel günleri belirlerken sınırları size bırakıyor. Yani kendi firmanızın ya da kurumunuz ilgi alanına ve müşterinizin özelliklerine göre özel gün tanımlayabilmenizi sağlıyor.

Meslek Grubu Oluşturma

Müşterilerinizin kişisel bilgilerini düzenlerken en önemli başlıklardan biri müşterilerinizin meslek bilgilerinin sisteme tanımlanması ve gerektiğinde süzülerek sadece belli meslek gruplarına yönelik düzenlenen kampanya ya da duyurular veya meslek gruplarına ait özel günlerde (Örneğin; tıp bayramında doktorlar) kendilerine kutlama mesajı gönderebilmektir.İSOBİL yazılımı tıpkı Özel Gün Oluşturma modülünde olduğu gibi Meslek Grubu/Bilgisi oluşturma konusunda sınırları tamamıyla size bırakıyor. Dilediğiniz kadar meslek grubunu sisteme kendiniz tanımlayarak "listede şu meslek yok" derdinden kurtuluyorsunuz.

Anlık Toplu ya da Hızlı SMS Gönderimi

İster tek tek, isterse tek tıkla yüzbinlerce mesajı birden en ekonomik koşullarda ve maximum 10 saniye gibi bir sürede iletebilirsiniz.Ayrıca gönderilen Kısa Mesajların numara bazında tek tek durum raporları da edinilebilmekte. Böylece iletilmeyen mesajlar için ücret ödemeden, numara bazında müşterilerinizin belki de artık kullanmadıkları cep telefonlarını takip ederek adres defteri güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

İleri Bir Tarihte Gönder

İleri Bir Tarih Gönder modülü; İSOBİL sisteminin yapılandırılmasında dikkat edilen en temel konulardan biri olan sms gönderimlerinin mümkün olduğunca otomasyona bağlanması ve sürecin takibinin kolaylaştırılması ile Gereksiz SMS Gönderimlerinin önlenerek sms kontörlerinin kullanımında tasarrufun sağlanabilmesine yönelik uygulamalardan biridir.Örneğin Pazar günü saat 17.00 da bir etkinliğiniz var; siz hafta sonu çalışmıyorsunuz ancak mesajların mutlaka en erken Cumartesi 10.00 da en geç Pazar 16.00 ta ilgililere ulaşması gerekiyor. SistemeCuma gününden bu saatleri tanımlamanız yeterli. İSOBİL, sizin için mesajlarınızı belirlediğiniz tarih ve saat aralığında gönderecektir.Böylece;Siz olmasanız bile mesajlarınızın gönderimi sağlanacak,Saat 16.00 ya kadar gönderimi yapılamayan smslerin gönderimi iptal edilerek gereksiz kontör kullanımı engellenmiş olacaktır.

Kayıt Al

İSOBİL yazılımının Kayıt Al modülü sayesinde Excel, Not Defteri dosyalarında oluşturmuş olduğunuz müşteri bilgilerini kolayca programa adapte edebilirsiniz. Böylece daha önceden oluşturmuş olduğunuz müşteri bilgilerinizi manuel olarak tek tek girmek zorunda kalmazsınız.Ayrıca Kayıt Al modülü, sizin kayıtlarınızı kendine uydurmanızı istemez, sizin kayıtlarınıza kendisini uydurur.

Kayıt Ver/Yedekle

İSOBİL yazılımı ile oluşturmuş olduğunuz müşteri veri tabanına liste halinde ulaşabilmeniz ve yedekleyebilmeniz amacıyla oluşturulmuş Kayıt Ver/Yedekle modülü ile girmiş olduğunuz veriler güvenceye alınır.

Özel Günler Ajandası

İSOBİL ekibi olarak Kutlama Mesajı Gönderilebilecek önemli ve özel günleri süzerek sizin için hazırlar ve sizi bilgilendirir. Böylece müşterileriniz için önemli olabilecek günleri kaçırmazsınız. (Örneğin; Doktorlar için Tıp Bayramı)

Fatura Borç / Kontör Bilgilendirmesi

İSOBİL yazılımınız aracılığıyla sürekli olarak fatura borcunuzu ve kontör durumunuzu görebileceğiniz gibi, son ödeme tarihi yaklaşan ödemenizin veya kontör adedinin belli sayının altına düşmesi durumunda otomatik bilgilendirme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgilerinin Tanımlanması

Numara Bazında SMS İletim Raporu SorgulamasıTarihe Göre SMS Gönderimlerinin RaporlanmasıMesaj içeriğine göre SMS Gönderimlerinin raporlanmasıFatura borcu ödeme, Kontör yükleme ve kontör durumu sorgulama işlemlerini internete erişim imkânı olan her hangi bir yerden yürütebilirsiniz.

Office Yazılımlarından Direk Mesaj Gönderimi

MS Office vb. masaüstü uygulamalarınıza entegre edebileceğiniz ve SMS gönderebileceğiniz uygulamalardır. En kullanılabilir uygulama alanlarından olan Excel ve Outlook üzerindeki kayıtlarınıza gönderebileceğiniz Excel2SMS ve OutlookSMS gönderimlerinizde hız ve pratiklik sağlayacaktır.

Müşteri Web Uygulamaları ve/veya Kendi Paket Programlarına Uyarlanabilirlik

İSOBİL Web Service’leri ve API’leri sayesinde; kendinize ait web uygulamalarınıza yada paket CRM Programlarınıza kolayca entegrasyon sağlayarak sadece Kısa Mesaj akışını İSOBİL yazılımı üzerinden en ekonomik tarife seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz