Toplu SMS Sistemi

 Toplu mesaj, tüm telefon kullanıcıları için bir avantajdır. Birçok bilgi özellikle önemli bilgiler, aynı anda hedef kitlesine ulaştırılabilir. Toplu mesaj deyince akla ilk olarak, özel günlerde kutlama amaçlı olarak bir kişi tarafından geniş bir kullanıcı kitlesine atılan mesajlar gelmektedir. Ancak, toplu mesajın kapsamı oldukça geniştir. En çok firmalar tarafından gönderilmektedir. Yeni kurulan ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmalar, toplu mesaj ile kullanıcılara kendini tanıtır. Ayrıca, kaliteli hizmetiyle köklü yapıdaki bazı firmalar da, kampanyaları ve ekonomik fiyatlarından kullanıcıları haberdar etmek için toplu mesaj sistemini kullanmaktadır. Müşterilerini bilgilendirmek isteyen firmalar, aynı anda tüm müşterilere ulaşmak için toplu sms atmaktadır. İhtiyaçlar, zevkler ve bütçelerin farklı olmasına yönelik olarak toplu sms paketleri de farklıdır.

   İsobil, ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerine, toplu sms hizmeti vermektedir. Kullanıcılar, toplu mesajlaşmada, istedikleri rahatlıkla iletişim kurmak için Türk Telekom ile ortak hizmet veren İsobil'den hizmet alabilirler. İsobil, başlıklı toplu mesaj, toplu mesaj ve daha birçok hizmetle, sağlam referanslara sahip bir şirkettir. Toplu smsnin yoğun olarak tercih edilmesinin öncelikli sebebi ekonomik olmasıdır. Onun haricinde, alıcılara ulaşmayan mesajlar için göndericinin ek bir ücret ödemesine gerek kalmaz. Çok kısa bir sürede, binlerce kişiye aynı içerikteki mesaj gönderilebilir. Ayrıca, otomatik ayarlama yapılarak, sistemin mesajı belirlenen tarihte göndermesi sağlanabilir. Kullanıcılara sadece ekonomik olarak değil farklı açılardan da avantaj sağlar. Herhangi bir yazılım kurmadan, program indirmeden toplu mesaj paketi satın alınarak rahatlıkla kullanılabilir. Toplu mesaj sistemi olmasına rağmen, hedef kitlesine göre kişiselleştirilme imkanına sahiptir. Gönderici, müşterilerini gruplayarak, istediği hedef kitlesine, istediği içerikteki mesajı gönderebilir. Müşterilerin hepsine, kendi ismine göre mesaj gönderme imkanı da bulunmaktadır. 

    Birçok avantajı bulunan toplu mesaj, İsobil gibi güvenilir bir şirketten alınırsa, daha da avantajlı hale gelmektedir. İsobil ayrıca müşterilerine, sim kart değişikliği sorgulama, telefon modeli sorgulama ve toplu data ile akıllı harita hizmeti de vermektedir. İsobil, ekonomik bir şekilde, kaliteli iletişimin kapılarını aralamakta, verdiği hizmetleri de yasal prosedürlere dayandırarak müşterilerine güven sağlamaktadır. Kısacası müşteri memnuniyetini, her yönden en üst seviyede tutmaktadır.

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz