SMS Paketleri

Cep telefonu kullanımın giderek yaygınlaşması, kullanıcılar için birçok farklı uygulamanın geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Özellikle gençler arasında yaygın bir uygulama olan sms uygulaması, değişik paketlerden oluşmaktadır. Herkes, kendi ihtiyacı, telefon listesi ve ekonomik gücüne göre istediği sms paketini seçerek özgürce haberleşmenin keyfini çıkarabilir. Ancak, mesajlaşma adına en kaliteli hizmeti almak için, tercih edilen şirket büyük önem taşımaktadır. Zaten kullanıcılar, sms ve çeşitli özellikler açısından, en uygun fiyatlarla en kapsamlı hizmet veren firmayı araştırmaktadır. 

   İsobil, Türk Telekom işbirliği ile, mesajlaşmada çığır atan bir hizmete imza atan profesyonel bir şirkettir. Toplu mesajlaşma başta olmak üzere, akıllı harita, sim kart değişikliği sorgulama, telefon modeli sorgulama gibi hizmetler de veren İsobil, resmi bir hizmet vermektedir. İsobil'in verdiği öncelikli hizmet, toplu sms hizmetidir. İsteyen herkes, aynı anda istediği oranda kişiye aynı mesajı yollayarak hızlı bir şekilde iletişim kurabilir. Onun haricinde, T.C. kimlik no ile telefon numarasını eşleştirme özelliğiyle, aranan kişinin numarasının kolayca bulunmasını ve iletişme geçilmesini sağlar. İkametgah, ilgi alanları ve daha başka kriterlere göre belirlenen bir hedef kitlesi için de, özel mesajlar göndermeyi sağlayacak bir programdır. İsobil'in bir diğer avantajı da, interaktif mesajlaşmadır. Buna göre, gönderici tarafından alıcıya ulaşan mesajlar, alıcının geri dönüşü için sistem tarafından belirlenen numaraya yönlendirilmesini sağlar. Bu sistem daha çok, sipariş, alışveriş, rezervasyon ve çekiliş gibi nedenlerle kullanılmaktadır. İsobil tüm bunların haricinde, akıllı harita özelliğiyle, firmaların hedef müşteri kitlesinin yoğun olduğu bölgeyi tespit etmesini sağlar. Müşterilerin, web sayfası üzerinden işlemlerini kolayca yapabilmesi ve kendine özel web sayfasında tıklanma sayısını arttırması için de toplu data hizmeti vermektedir. Her ihtiyaca yönelik olarak hizmet veren İsobil'den kurumsal ve bireysel olmak üzere herkes faydalanabilir. Bankalar, müşterilerinin şüpheli işlemlerinde, kimlik doğrulama  için sim kart değişikliği sorgulama hizmeti de sağlamaktadır. 

   İsobil, farklı içeriklerdeki sms paketleriyle, herkesin iletişim ihtiyacını ekonomik şekilde karşılamaktadır. Hızlı, güvenli, sağlıklı ve doğru iletişim için İsobil, resmi ve kaliteli hizmetiyle, herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir şirkettir. 

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz