Toplu Sms Firmaları

Günümüzde, teknolojik olarak birçok gelişme kaydedilmektedir. İnternet ve akıllı telefon kullanımı da, buna bağlı olarak giderek yaygınlaşmaktadır. Akıllı telefonlar ile internet kullanımının zirveye çıkması, her geçen gün yeni programların geliştirilmesini de sağlamaktadır. Son günlerde, yoğun şekilde kullanılan akıllı telefonlar, kullanıcılar için kolaylık sağlanması açısından farklı yazılımların geliştirilmesiyle daha da yaygın olarak kullanılmaktadır. Toplu mesaj sistemi, şimdilerde, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tercih edilen bir hizmettir. Nüfusun ve ihtiyaçların artması ile teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak kullanımı hat safhalara çıkan toplu sms hizmeti için, farklı hizmet kapsamlarıyla faaliyet gösteren firmalar bulunmaktadır. Toplu SMS mesaj firmaları, kullanıcıların ihtiyaçları için farklı içeriklerle ve farklı fiyat aralıklarıyla hizmet vermektedir.

   Toplu mesaj neden avantajlıdır ve neden bu kadar tercih edilmektedir? Öncelikli olarak herkesin bildiği üzere ekonomik bir iletişim yöntemidir. Onun haricinde kişiselleştirilme imkanı da vardır. Gönderici, hedef kitlesini göndereceği mesajlara göre gruplayabilir. Ayrıca, müşterilerine tek tek kendi isimlerine göre mesaj gönderebilir ve otomatik ayarlama sistemiyle mesajların ilerleyen tarihte sistem tarafından gönderilmesi üzere ayarlama yapabilir. Üstelik, yer ve zaman şartı yoktur. İsteyen herkes, istediği zamanda istediği yerden mesaj gönderebilir. Herhangi bir indirme yükleme işlemine gerek duyulmadığı için ve aynı anda birçok kişiye mesaj gönderme imkanına sahip olduğundan çok avantajlı bir sistemdir. Ayrıca, mesajların hedef kitlesine ulaşıp ulaşmadığına dair iletim raporu kontrolü yapılabilir. Hem basit hem de etkili bir iletişim sistemidir. Özel günlerde, zamandan ve bütçeden tasarruf ederek iletişim imkanı tanır.

   Günümüzde hizmet veren toplu SMS firmaları veya uygulamaları, çeşitli hizmetlere dayanmaktadır. İsobil, toplu mesaj adına ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri bir arada sunan bir şirkettir. Üstelik, çoğu toplu mesaj şirketinin vermediği başlıklı toplu mesaj hizmetini vermektedir. Akıllı harita ve toplu data hizmetleri de, kullanıcılar için sunulmuş ayrı bir avantajdır. Toplu mesaj gönderirken beklenen verimi almak için, tercih edilen şirket de önem taşımaktadır. İsobil, hem hızlılık hem hizmet kapsamı hem de maliyet açısından müşterilerini memnun edici bir potansiyele sahiptir. Rahat ve profesyonel iletişim sağlar.

Uygun Fiyata TOPLU MESAJ GÖNDERME Paketleri inceleyin TIKLAYIN

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz