Kurumsal Toplu SMS Paketleri

İletişim, internet ve akıllı telefon kullanımı yaygınlaştıkça daha da kolaylaşmaktadır. Herkes, istediği kişiyle istediği an haberleşebilmektedir. Toplu mesaj ise, haberleşmek adına büyük kolaylık sağlayan ve her geçen gün daha farklı özellikleri geliştirilen bir uygulamadır. Kurumsal toplu sms paketleri, güvenilir iletişim için yoğun rağbet görmektedir. İsobil tarafından geliştirilen toplu sms paketleri, herkesin ihtiyacına uygun olanı bulabileceği kadar geniş konsepttedir. Kurumsal hizmet veren İsobil, belirli prosedürler karşılığında müşterilerine, doya doya iletişim imkanı tanımaktadır. Toplu mesaj oldukça ekonomik bir iletişim yöntemidir. Aynı anda birçok kişiye gönderilebileceği gibi, kişiselleştirilerek belirli bir hedef kitlesine gruplar halinde de gönderilebilir. İstenilen yerden, istenilen zamanda kolayca gönderilme imkanı vardır. Kurumsal toplu sms paketleri, sanal ortamda hizmet veren birçok firmaya karşı güvenilir iletişimin garantisidir. 

   İsobil, müşterisi tarafından satın alınan kurumsal sms paketi dahilinde gönderilen mesajların, hedef kitlesine ulaşıp ulaşmadığına dair kontrol etme hizmeti de sunmaktadır. Toplu sms, müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için geliştirilmiştir. Birçok sms, tek tıklamayla aynı anda binlerce kişiye gönderilir. İstenilen kişilere kısa sürede ulaşıp mesaj gönderme ve mesajın ulaşıp ulaşmadığını kontrol etme imkanı tanır. Toplu mesaj sistemi, kutlamalar için, hizmet kapsamına dair bilgilendirmeler için, adres ve telefon değişiklikleri için, rezervasyon, sipariş ve alışveriş için kullanılabilir. Toplu mesaj paketleri, farklı statüden herkesin ihtiyaçlarına yönelik olarak, farklı içeriklere sahip şekilde geliştirilmiştir. Firma veya web sayfaları için farklı özelliklere sahip toplu mesaj paketleri, bireysel kullanıcılar için de daha farklı içeriklerdedir. Toplu mesaj paketlerinin ücretlendirilmesi ise, paketin içeriğine göre yapılmaktadır. Mesaj adeti ve taahhüt süresi, fiyatları belirleyici etkenlerdir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak herkes, istediği paketi seçebilir. İnternet kullanımının sürekli atmasına yönelik olarak artan iletişim isteğine, toplu mesaj sistemi çözüm olmaktadır. 

   İsobil, toplu mesaj gönderme başta olmak üzere, müşterilerine iletişim üzerine birçok farklı hizmet de vermektedir. Toplu mesaj programları, değişik kullanıcıların ihtiyacının kaliteli olarak karşılanması için çok çeşitli seçeneklerden oluşmaktadır. Tüm bu hizmetlere dair olarak ekonomik fiyatlar da, müşteriler için bir ayrıcalıktır.  

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz