Neden Toplu SMS

Ekonomiktir. Tek tek gönderim ücretiyle kıyaslandığında Toplu SMS oldukça düşük maliyetlidir. Ulaşmayan mesajlarda ücret ödemezsiniz. Ayrıca zamandan da tasarruf sağlar. Saniyeler içerisinde yüz binlerce kişiye gönderim yapabilirsiniz. İsterseniz ileri bir tarihe gönderim ayarlayın; sistem otomatik göndersin. Altyapı masrafınız olmadığı için bütçeniz rahatlar.

Kullanıcı dostudur. Web arayüzü kullanım kolaylığı sağlar. Sade ama her türlü kişiselleştirmeye imkan tanır. Ekstra bir teknik eğitime gerek duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir yazılım kurulumuna gerek duymaz.

Kişiselleştirilebilir. Müşterilerinizi gruplayabilir; kişiselleştirilmiş mesajlar göndererek hedefi tutturabilirsiniz. İsterseniz her bir müşterinize kendi isimleriyle mesajlar gönderebilirsiniz. Bu sayede daha fazla geri bildirim alırsınız.

Yer ve zamandan bağımsızdır. İstediğiniz yerden, istediğiniz zamanda tarayıcınız üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz. PC, notebook, tablet, akıllı telefon ve mobil cihazların tümüyle uyumlu olarak çalışır.

Ölçümlenebilir. Gönderdiğiniz her bir SMS’in ulaşıp ulaşmadığını raporlarla kontrol edebilir; başarı oranınızı görebilirsiniz. Detaylı bir halde tablo ve grafik olarak inceleyebilirsiniz.

Adres Defteri ile kendi müşteri veri tabanınızı kullanın. İletişim Makinesi’nin Adres Defteri özelliğini kullanarak, Excel formatındaki mevcut müşteri veri tabanınızı sisteme aktarabilirsiniz. Dilerseniz demografik özelliklerin ve iletişim bilgilerinin yanına müşterilere göre özel bilgiler ekleyebilirsiniz. Böylece detaylı veri tabanınızın tamamını detaylı olarak karşınızda görme şansınız olur.

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz