Mehmet Altındağlı Genç Askon Yönetim Kurulu Üyesi Oldu

İSOBİL SMS Genel Müdürü ve ALTINDAĞLI A.Ş Ceo’su Mehmet ALTINDAĞLI Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (Genç ASKON) Yönetim kurulu üyesi oldu. 

14 yıldır bilişim ve teknoloji alanında çeşitli çalışmalar yapan, alanında uzman ve sektörde büyük başarılara imza atan genç işadamı Mehmet ALTINDAĞLI, üyelerinin kurumsal altyapılarını güçlendiren, üyeleri arasındaki sosyal ticari ve milli şuuru geliştiren, ekonomide ahlak ilkelerini önceleyen ve ülkemizin kuruluşlarının yurtdışında tanıtımına katkı sağlayan ekonomik projelere destek vermek amacıyla kurulmuş Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik teşkilatlanması olan GENÇ ASKON’un yönetim kurulu üyeliğine getirildi. 

Mehmet ALTINDAĞLI, konuyla ilgili; ‘’Holdingleşme yolunda önemli başarılara imza attığımız bu yolda, ülke kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanma, ticaret, sanayi, Ar-Ge, teknoloji, finansman gibi konularda müteşebbislere gelişim ve rehberlik yapma amacıyla bir araya gelmiş ve bünyesinde ülkemizin hedeflerinin, stratejik planlarının, politikalarının yanı sıra potansiyel pazarları, sektörleri ve konjonktürel gelişmeleri yerel ve global düzeyde analiz eden girişimcileri bulunduran Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik teşkilatlanması olan GENÇ ASKON’un yönetim kurulunda yer almaktan büyük şeref duyuyorum’’ dedi.    

Mehmet ALTINDAĞLI kimdir? 

‘’yeni nesil iletişim kanalı kısa mesaj’’ hizmeti veren İSOBİL SMS Genel Müdürü ve Altındağlı A.Ş Ceo’su Mehmet Altındağlı 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Bilişim ve teknoloji alanında çeşitli firmalarda AR – GE, inovasyon ve girişimcilik konusunda çalışmalar yaptı, çeşitli sektörlerde faaliyet gösterdi. İSOBİL bünyesinde birçok projeyi hayata geçiren Mehmet ALTINDAĞLI, siyasi kurumlar, dernek ve belediyeler için hazırlanan CRM yazılımlarında yöneticilik yaparak aktif görev aldı. Girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılık, tiyatro ve sinema gibi pek çok alanda da faaliyet gösteren genç iş adamı, Mehmet ALTINDAĞLI markasını ortaya çıkararak holdingleşme yolunda önemli adımlar atmaktadır.

İş hayatının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ve siyasetle de ilgilenen Mehmet ALTINDAĞLI, evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz