Mehmet Altındağlı’dan Ak Parti’ye Milletvekilliği Aday Adaylığı Başvurusu

ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İSOBİL Genel Müdürü Mehmet ALTINDAĞLI, 24 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimlerde AK Parti’den İstanbul 2.Bölge Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Aday adaylığı başvurusu ile ilgili konuşan Mehmet ALTINDAĞLI; ‘’2008 yılında AK Parti’ye üye oldum ve o tarihten itibaren gerek teşkilatlara gerekse belediyelere yazılım hizmeti sağlıyorum. Teşkilatların ihtiyaçları doğrultusunda seçim koordinasyon merkezi takip programı, üye ziyaret ve üye bilgi güncelleme, seçmen ziyareti, genç seçmen ziyareti programlarını hazırladım ve hazırladığım projelerin takibi ve danışmanlığını yaparak konuyla ilgili eğitim sunumları gerçekleştirdim. 2014 yerel seçimlerinde tüm Türkiye’nin ‘’Seçim Sonuç Sistemi’’ni hazırladım ve 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘’Seçim Sonuç Sistemi’’ni hazırladım. 7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri için ‘’Seçim Sonuç Sistemi’’ni hazırlayarak seçim sürecine katkı sağlamaya çalıştım. AK Parti’ye yaptığım hizmetleri, AK Parti milletvekili olarak da milletimiz için sürdürmek istiyorum. Aday adaylığı için başvuru sürecimizi tamamladık. Adaylık konusunda takdir genel merkezimizin. Hayırlara vesile olmasını diliyorum.‘’ dedi.

Mehmet ALTINDAĞLI kimdir?
ALTINDAĞLI A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İSOBİL CEO’su Mehmet ALTINDAĞLI, 1984’te İstanbul Kasımpaşa’da doğdu. Öğretimini İstanbul'da tamamlayan ALTINDAĞLI Bilgisayar ve Bilişim sektörüne yöneldi. Siyasi kurumlar, dernek ve belediyeler için hazırlanan CRM yazılımlarında yöneticilik yaparak aktif görev aldı. Hobi olarak müzikle uğraşan ve Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği-MSG üyesi olan Mehmet ALTINDAĞLI girişimcilik, bilişim, yazılım, teknoloji, dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılık, tiyatro ve sinema gibi pek çok alanda da faaliyet gösterip, sektörde 15 yılını doldurmuş bir Web yazılımcısıdır. Mehmet ALTINDAĞLI Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED ile Genç Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ücretsiz Hesap Taşıma

Daha önce çalıştığınız firmanız hizmetinden memnun değilseniz ya da daha uygun fiyata toplu sms almak istiyorsanız hesabınızı sizin adınıza ücretsiz taşıyoruz. Veri kaybı olmaması için titizlikle çalışıyoruz üstelik güvenlik ve gizliliğe son derece önem veriyoruz.

Online Kredi İadesi

Gönderdiğiniz toplu smsler, karşı tarafın telefonu kapalı olması ve ya şebekenin çekmemesi nedeniyle hataya düşen ve ulaşmayan mesajlarınızın kredisini anında hesabınıza geri yükler.

Online Raporlama

İSOBİL Güçlü Raporlama sistemi, anlık çalışır ve mesaj gönderimlerinizin başladığı andan itibaren sonuçları ekranınıza yansıtır. Böylece mesajınızın ulaştığı ve ulaşmadığı kişileri, saat-tarih-ulaşmama sebepleri gibi kriterleri de size belirterek sunar.

Kara Liste Filtresi

Geliştirilmiş kara liste sistemi sayesinde mesajlarınız istemediğiniz kişilere ya da sizden mesaj almak istemeyenlere hiçbir şekilde mesaj ulaşmaz.

Online Excel Aktarımı

Excel’den kolay aktarım modülü sayesinde Excel 97-2003 ve Excel 2007-2010 dosyalarınızı birkaç saniye içerisinde kolayca rehberinize aktarabilirsiniz. Ve dilediğiniz kadar grup oluşturabilirsiniz.

Bulut Panel

İnternete bağlı olduğunuz her cihazdan kolayca sms panelinize giriş yapabilir, toplu sms gönderebilir ve göndermiş olduğunuz mesajların raporlarını anlık sorgulayabilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Sorunsuz ve Hızlı bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayan İSOBİL olarak takıldığınız bir anda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için sadece birkaç tık uzağınızda hazır! İster biz sizi arayalım ister siz bizi arayın.

Çok Hızlı Gönderim

Gelişmiş altyapımız ve operatörler ile doğrudan olan ara bağlantımız sayesinde göndereceğiniz mesajlar birkaç saniye içerisinde ulaşır. Mesajlarınızı gönderin ve arkanıza yaslanın.

Online Alışveriş

Online alışveriş sistemimiz ile web sitemiz üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde toplu sms paketlerimizden istediğiniz alımı gerçekleştirebilirsiniz.

SMS Mobil Uygulaması

İSOBİL Mobil Uygulaması ile çok daha hızlı bir şekilde kontrol panelinize erişip, gruplarınıza mesaj gönderebilirsiniz. Kısacası işlerinizi daha da hızlandırmak için mobil uygulamanız hazır.

Hitaplı Mesaj Gönderimi

Müşterilerinize, üyelerinize veya kullanıcılarınıza gelişmiş sms panelimiz sayesinde kişilerinizi kendi adına ve soyadına özel mesaj gönderebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik hiçbir fiyat farkı olamadan bu hizmeti sunuyoruz.

Şifre İşlemleri

Gizliliğe son derece önem veren bir kurum olarak şifrelerinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz bir panel sunuyoruz. Teknoloji dünyasının içerisinde olduğumuz için kullandığınız tüm şifrelerinizi sık sık değiştirmenizi öneriyoruz.

İleri Tarihli Gönderim

Güçlü Kontrol Panelimiz ile mesaj atmak için devamlı sisteme giriş yaparak vakit kaybetmeyin. Sisteme bir kez giriş yapıp 1 haftalık, 1 aylık, 1 senelik belirlediniz mesajlarınızı ileri tarihe ayarlarsanız sistemimiz otomatik olarak o gün ve saatte mesajı gönderecektir.

Otomatik Kredi Hatırlatması

Kaç kredinizin kaldığını otomatik kredi hatırlatması sistemimiz ile belirlediğiniz kredi adedinden aşağıya düştüğünüzde cep telefonunuza anında mesaj olarak iletiyoruz. İnsanlık hali unutabilirsiniz.

Hazır Mesaj Oluşturma

Hazır Mesaj Oluşturma sistemimiz ile her seferinde aynı mesajı yazmanıza gerek kalmıyor. Bir kere mesajınızı hazırlıyorsunuz ve istediğiniz zaman hazırladığınız mesajı tekrar tekrar gönderebilme imkânı sağlıyoruz