Sistemin Özellikleri

İSOBİL Yazılım; kayıtlarınızın web tabanlı olarak sürekli elinizin altında olması sağlar.

İSOBİL YAZILIMIN SUNDUĞU İMKANLAR

Adres Defteri Oluşturma

İSOBİL olarak temel amacımız; müşterilerinizle irtibatınızın büyük bir bölümünü en ekonomik ve hızlı iletişim araçlarından biri olan kısa mesajlar ile sağlamanız ve bu iletişimi sürekli hale getirebilmenizdir. Bunu sağlamak için müşterilerinizin GSM Numaraları ve diğer önemli bilgilerinin kayıtlarını tutabileceğiniz ve kampanyalarınızın türüne ya da özel ihtiyaçlarınıza göre kolayca düzenleyebileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuzda tekil müşteri bilgilerine kolayca erişebileceğiniz bir yapıda oluşturacağınız adres defterinizin bulunmasıdır.“İşte İSOBİL bu ihtiyaçları ve daha fazlasını karşılamak üzere hazırlanmıştır.”

Gruplar Oluşturma

Müşterilerinizi ya da hedef kitlenizi yakından tanımanın, onlara özel kampanya ve duyurularınızı iletmenizin yolu müşteri bilgilerinizi; aktif, geçişken ve planlı bir şekilde gruplamanızdan geçer. Böylece; ilgili mesajınız tek tıklamayla yüzbinler adedince de olsa sadece ilgilisine ulaşmış olur. Böylece yapmış olduğunuz duyurunun geri dönüşüm oranı yükseltilecektir.İşte İSOBİL yazılımı; yüzbinlerce müşterinizi etkin ve aktif bir şekilde düzenlemeniz için gerekli esneklikte grup yapısı oluşturabilmenize olanak sağlamak üzere hazırlanmıştır.

Özel Gün Oluşturma

Müşterileriniz için özel olan günler ve zamanlarda (örneğin: müşterinizin doğum günü, evlilik yıl dönümü ya da randevulu çalışan bir hastane de bir sonraki randevu günü ve saati) onlara ulaşmanız ve gününü kutlamanız ya da otomatik olarak bilgi vermeniz müşterinizin gözünde sizi prestijli bir konuma getirecek ve kendileriyle özel olarak ilgilendiğinizi onlara gösterebilmiş olacaksınız. İSOBİL yazılımının en önemli özelliklerinden biri olan Özel Gün Oluşturma modülü; müşterilerinizle ilgili özel günleri belirlerken sınırları size bırakıyor. Yani kendi firmanızın ya da kurumunuz ilgi alanına ve müşterinizin özelliklerine göre özel gün tanımlayabilmenizi sağlıyor.

Meslek Grubu Oluşturma

Müşterilerinizin kişisel bilgilerini düzenlerken en önemli başlıklardan biri müşterilerinizin meslek bilgilerinin sisteme tanımlanması ve gerektiğinde süzülerek sadece belli meslek gruplarına yönelik düzenlenen kampanya ya da duyurular veya meslek gruplarına ait özel günlerde (Örneğin; tıp bayramında doktorlar) kendilerine kutlama mesajı gönderebilmektir.İSOBİL yazılımı tıpkı Özel Gün Oluşturma modülünde olduğu gibi Meslek Grubu/Bilgisi oluşturma konusunda sınırları tamamıyla size bırakıyor. Dilediğiniz kadar meslek grubunu sisteme kendiniz tanımlayarak "listede şu meslek yok" derdinden kurtuluyorsunuz.

Anlık Toplu ya da Hızlı SMS Gönderimi

İster tek tek, isterse tek tıkla yüzbinlerce mesajı birden en ekonomik koşullarda ve maximum 10 saniye gibi bir sürede iletebilirsiniz.Ayrıca gönderilen Kısa Mesajların numara bazında tek tek durum raporları da edinilebilmekte. Böylece iletilmeyen mesajlar için ücret ödemeden, numara bazında müşterilerinizin belki de artık kullanmadıkları cep telefonlarını takip ederek adres defteri güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

İleri Bir Tarihte Gönder

İleri Bir Tarih Gönder modülü; İSOBİL sisteminin yapılandırılmasında dikkat edilen en temel konulardan biri olan sms gönderimlerinin mümkün olduğunca otomasyona bağlanması ve sürecin takibinin kolaylaştırılması ile Gereksiz SMS Gönderimlerinin önlenerek sms kontörlerinin kullanımında tasarrufun sağlanabilmesine yönelik uygulamalardan biridir.Örneğin Pazar günü saat 17.00 da bir etkinliğiniz var; siz hafta sonu çalışmıyorsunuz ancak mesajların mutlaka en erken Cumartesi 10.00 da en geç Pazar 16.00 ta ilgililere ulaşması gerekiyor. SistemeCuma gününden bu saatleri tanımlamanız yeterli. İSOBİL, sizin için mesajlarınızı belirlediğiniz tarih ve saat aralığında gönderecektir.Böylece;Siz olmasanız bile mesajlarınızın gönderimi sağlanacak,Saat 16.00 ya kadar gönderimi yapılamayan smslerin gönderimi iptal edilerek gereksiz kontör kullanımı engellenmiş olacaktır.

Kayıt Al

İSOBİL yazılımının Kayıt Al modülü sayesinde Excel, Not Defteri dosyalarında oluşturmuş olduğunuz müşteri bilgilerini kolayca programa adapte edebilirsiniz. Böylece daha önceden oluşturmuş olduğunuz müşteri bilgilerinizi manuel olarak tek tek girmek zorunda kalmazsınız.Ayrıca Kayıt Al modülü, sizin kayıtlarınızı kendine uydurmanızı istemez, sizin kayıtlarınıza kendisini uydurur.

Kayıt Ver/Yedekle

İSOBİL yazılımı ile oluşturmuş olduğunuz müşteri veri tabanına liste halinde ulaşabilmeniz ve yedekleyebilmeniz amacıyla oluşturulmuş Kayıt Ver/Yedekle modülü ile girmiş olduğunuz veriler güvenceye alınır.

Özel Günler Ajandası

İSOBİL ekibi olarak Kutlama Mesajı Gönderilebilecek önemli ve özel günleri süzerek sizin için hazırlar ve sizi bilgilendirir. Böylece müşterileriniz için önemli olabilecek günleri kaçırmazsınız. (Örneğin; Doktorlar için Tıp Bayramı)

Fatura Borç / Kontör Bilgilendirmesi

İSOBİL yazılımınız aracılığıyla sürekli olarak fatura borcunuzu ve kontör durumunuzu görebileceğiniz gibi, son ödeme tarihi yaklaşan ödemenizin veya kontör adedinin belli sayının altına düşmesi durumunda otomatik bilgilendirme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgilerinin Tanımlanması

Numara Bazında SMS İletim Raporu SorgulamasıTarihe Göre SMS Gönderimlerinin RaporlanmasıMesaj içeriğine göre SMS Gönderimlerinin raporlanmasıFatura borcu ödeme, Kontör yükleme ve kontör durumu sorgulama işlemlerini internete erişim imkânı olan her hangi bir yerden yürütebilirsiniz.

Office Yazılımlarından Direk Mesaj Gönderimi

MS Office vb. masaüstü uygulamalarınıza entegre edebileceğiniz ve SMS gönderebileceğiniz uygulamalardır. En kullanılabilir uygulama alanlarından olan Excel ve Outlook üzerindeki kayıtlarınıza gönderebileceğiniz Excel2SMS ve OutlookSMS gönderimlerinizde hız ve pratiklik sağlayacaktır.

Müşteri Web Uygulamaları ve/veya Kendi Paket Programlarına Uyarlanabilirlik

İSOBİL Web Service’leri ve API’leri sayesinde; kendinize ait web uygulamalarınıza yada paket CRM Programlarınıza kolayca entegrasyon sağlayarak sadece Kısa Mesaj akışını İSOBİL yazılımı üzerinden en ekonomik tarife seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.